Bibelord topp

 
For dere er alle Guds barn

i kraft av troen på Kristus Jesus.

Gal. 3:26

Cookies

Pinsekirken Noah Nyheter og artikler

Abonner via epost

Sangkveld med Kjell Samuelson 12.3.2017 kl. 18.00

 

Kjell Samuelson Noah 12.3.2017 header 500px

 

Kjell Samuelson til Vestlandet med Minns du sången

Kjell Samuelson turnerer fortsatt med gospel og åndelige sanger i hele Norden.
I mars kommer han tilbake til Norge og skal ha flere sangkvelder på Øst- og Vestlandet med temaet MINNS DU SÅNGEN – en musikalisk resa genom 40 år med fokus på gospelsanger og kjære, åndelige sanger som forbindes med brødregruppen Samuelsons. Det blir rikelig med anledning til allsang.

Etter turnéstart i Kongsvinger, Mjøndalen og Hjartdal kommer Kjell til Vestlandet for å ha flere sangkvelder. Først ut er menigheten INRI-Kirken, Rong handelssenter onsdag 8. mars. Torsdag 9.3 går turen videre til Tysse Bedehus i Samnanger, fredag 10.3 til Vaksdal kirke, lørdag 11.3 till Kyrkjekrinsen Bedehus for så å avsluttes søndag kveld i Pinsekirken Noah, Arna.

Klikk her for å lese mer om dette i kalenderen vår.